Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Tak samozřejmě, záleží kolik andulek máte, ale teď budu brát v úvahu
pouze jednu andulku.


Tak základ:
Proso - 1kg - cca 16 kč ( vážené je levnější )
Senegalské proso - malý pytlík - cca 15 Kč
Vitamíny - malé balení - cca 9 Kč (velké pak cca 35 Kč)
Sépiová kost - menší - cca 14 Kč (kupujte POUZE! tvrdé sépiovky, které se nedrolí)

A pak:
popř. tyčinky (ty dáváme jen zhruba, zvláště-li, když andulka nemá dostatek pohybu) - jedna - cca 12 Kč
písek - nemusíte kupovat, stačí normální říční (-bude sloužit i na trávení), na ,,podestýlání" doporučuji pytlíky z pekáren!

 

No pokud máme andulek více, ceny hodně stoupnou. Já dám za dva měsíce tak 100Kč...

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

a ještě.....

(jerry, 2. 10. 2007 21:32)

Nazdar. Ještě bych tě doplnil o vaječnou směs. Jedná se o důležitý zdroj bílkovin, potřebných hlavně v chovné sezoně. Suchá směs je levnější, ale vydrží tak jeden den. Vlhčí se vodou, juicem, 50-70kč. Vlhčená je kvalitnější, vydrží 3-4 dny, cena je 60-120. A do tvé směsi bych ještě přidal světlici barvířskou, jednou za týden pak máčený oves.